Hakkımızda

OKUDANS ACADEMY

Kaliteyi ve estetiği bir araya getirip akademik metotlar uygulayan OKUDANS ACADEMY, eğitmenleri ve yetiştirmiş olduğu öğrencilerle; dans geceleri, gösteriler ve organizasyonlarla sadece İzmir’de değil, Türkiye’de dansın en önemli adreslerinden biri olmuştur.

Alsancak’ta hizmet vermekte olan OKUDANS ACADEMY, alanında profesyonel eğitmenlerle “Çocuk, Genç, Yetişkin ve Sporcu” sınıflarıyla 7’den  70’e herkese dans eğitimi vermektedir.

OKUDANS ACADEMY, Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde dans ile bütünleşen, dansı yaşayan ve yaşatmak isteyenleri, nitelikli ve kaliteli ortamlar sağlayarak, tarihsel ve kültürel mirasa sahip İzmir’de buluşturmayı hedefleyip, İzmir’i ve Türkiye’yi dünyadaki sayılı dans merkezlerinden biri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Salsa ve Bachata (Sosyal Latin Dansları), Hip Hop, Düğün Dansı, Modern Dans, Çocuk Dansı, Street Dance ve Jazz Funk kursları verilmektedir.

OKUDANS ACADEMY’nin sizlere böyle geniş yelpazede hizmet vermesindeki en büyük sebep şüphesizdir ki; Siz İzmirlilerin kültüre, sanata, eğlence ve spora ilgisi ve yaklaşımıdır.

Dans dünyasındaki yenilikleri dünya ile eş zamanlı öğrencilerine sunan OKUDANS ACADEMY’nin dans kurslarına katılmaya ne dersiniz?

Copy of OKUDANS (2000 x 1000 px) (1)
Kurucu, baş eğitmen

AKİF OKUDAN

Martial Arts Master

Our Instructors

Karate, Jiu-Jitsu, Kung Fu

James Taylor

Karate, Muay Thai

Ben Arnold

Karate, Kung Fu

Daniel Lee

HEMEN
KAYDOL!
Scroll to Top